24sports.com.cy
Έτοιμος για ένα πολύ σημαντικό βήμα στην καριέρα του είναι ο Γιώργος Βίκτωρος, που βρίσκεται πολύ κοντά απ’ τη μετακίνηση του στην Μπρέσια!
Με νίκη – ανατροπή συνδικάστηκε το πρώτο φετινό φιλικό της Νέας Σαλαμίνας, η οποία κέρδισε την Ομόνοια 29Μ στο «Αμμόχωστος» με 2-1. Αναμφίβολα τα φιλικά είναι για τους προπονητές, ειδικά όταν πρόκειται για το πρώτο, που ουσιαστικά είχε προπονητικό χαρακτήρα, ωστόσο είναι ορισμένα στοιχεία τα οποία προκύπτουν και δεν μπορούμε να μην τα αναφέρουμε…