ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μοιρασιά στο ΓΣΠ

24sports.com.cy Σε ένα βαθμολογικά αδιάφορο αλλά και ωραίο παιχνίδι ο Ολυμπιακός με τον Εθνικό Άχνας έμειναν στο 1-1 στο ΓΣΠ. Η ομάδα του Νεντίμ Τούτιτς έχασε σωρεία ευκαιριών στο πρώτο ημίχρονο όμως είδε τον Ηλία να σκοράρει στην μοναδική ευκαιρία της ομάδας του. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Χριστοδούλου έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

Βροχή τα γκολ... νικητής ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός πήρε τη νίκη κόντρα στην ΠΑΕΕΚ με 4-3 σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι που έγινε στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του Β’ γκρουπ. Το πρώτο ημίχρονο έληξε στο 1-0 και στην επανάληψη επιτεύχθηκαν έξι τέρματα. Οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν τον αγώνα με δέκα ποδοσφαιριστές.
Καπνός υπήρξε και μάλιστα έντονος, όμως τελικά ο ποδοσφαιριστής φαίνεται πως θα συνεχίσει στον Ολυμπιακό